**************************************
Zondag 19 februari
18u00-21u00 : 't Zolderken : inschrijvingsavond.
- Kandidaat nieuwe leden nemen best op voorhand eens contact op met een mailtje naar [email protected]
- Aan de leden wordt gevraagd lidgeld te betalen voor 31/01/2017.
**************************************
Zaterdag 25 februari
A + B: 08.00u: Brussel-Opwijk
- Start: Sint-Pauluszaal, Processiestraat 18 - Opwijk.
- 90/135 km. Met auto aan lokaal of met fiets naar Opwijk.
D:
Zondag 26 februari
A + B + C + D + MTB: 08.45u: Openingsrit seizoen 2017 + groepsfoto.
**************************************
Zaterdag 4 maart
A + B + C + D: 14.00u: Inrijden Fred De Bruyne fietsroute
- n.a.v. Berlare, Dorp van de Ronde 35 km
- verzamelen vanaf 13.30u op De Briel/kerkplein Berlare
Zondag 5 maart
A: 08.30u: Gooik 90 km
B: 08.45u: Sint-Antelinks 75 km
C: 09.00u: Moerbeke 60 km
D: 09.00u: Fred De Bruyne fietsroute
**************************************
Zaterdag 11 maart
A + B: 07.30u: DVV Cycling Tour - Omloop van Vlaanderen
- Start: Vlaams Wielercentrum Eddy Merckx, Zuiderlaan 8 - Gent.
- 81/114/150 km. Met auto aan lokaal of met fiets naar Gent.
- Met auto aan lokaal.
D:
Zondag 12 maart
A: 08.30u: Korsele 90 km
B: 08.45u: Sint-Gillis-Waas 80 km
C: 09.00u: Stekene 65 km
D: 09.00u: Wachtebeke
**************************************
Zaterdag 18 maart
A: 08.30u: Pollare-Gaasbeek 115 km
B: 13.00u: Gaasbeek 90 km
C: 13.00u: Brussegem 65 km
D:
Zondag 19 maart
A + B: 07.00u: DVV Cycling Tour - Ename Classic
- Start: Sporthal De Steenoven, Kerkkouter 40 - Herzele.
- 87/116/153 km. Met auto aan lokaal.
B: 08.45u: De Bruggen 70 km
C: 09.00u: Zaffelare 60 km
D: 09.00u: Sint-Lievens-Houtem
**************************************
Zaterdag 25 maart
A + C: 07.30u: Parel van het Pajottenland
- Start: Sportzaal Heuvelkouter, Sportlaan 3 - Liedekerke.
- 60/80/115/130 km. Met auto aan lokaal.
C: 13.00u: Dikkele 70 km
D:
Zondag 26 maart
A: 07.00u: Fabian Cancellara Classic
- Start: VTI Harelbeke, Stasegemsesteenweg 40 - Harelbeke.
- 71/115/148 km. Met auto aan lokaal.
B: 08.45u: Londerzeel 75 km
C: 09.00u: Aaigem 65 km
D: 09.00u: Stekene
**************************************
Zaterdag 1 april
A + B + C: 07.00u: Ronde van Vlaanderen Cylco - We Ride Flanders
- Start: Sint-Michielskaai - Antwerpen. De Qubus, Lindestraat - Oudenaarde
- 200/237 km 74/141 km
C: 09.00u: La Houppe 100 km
D:
Zondag 2 april
Berlare, Dorp van de Ronde
- Doortocht profpeloton tussen 11.30-12.30u
- Activiteiten Wielercomité Berlare + Supportersclub Lawrence & Oliver Naesen
- Meer info via krijtbord lokaal ’t Zolderken, Facebook en gemeentelijk programma Infogem
**************************************
Zaterdag 8 april
A: 05.00u: Paris-Roubaix Challenge
- Start: Mairie - salle des fêtes, Rue Pasteur 39 - Busigny.
- Vélodrome Régional Jean Stablinski, Rue Alexandre Fleming 59 - Roubaix.
- 70/145/172 km. Met auto aan lokaal.
- Start: Tuinbouwschool, Molenstraat 26 - Pamel-Roosdaal.
- 80/100/130 km. Met auto aan lokaal.
D:
Zondag 9 april
A: 07.00u: 53X11 Classic
- Start: Provinciaal Technisch Instituut, Meulenbroekstraat 15 - Hamme.
- 44/74/88/110/138 km. Met auto aan lokaal of met fiets naar Hamme.
B: 08.45u: Wolvertem 80 km
C: 09.00u: Oostakker 65 km
D: 09.00u Temse
MTB: 07.15u: 18de Weekendhappening Rillaarse Bikers - Rillaar
**************************************
Zaterdag 15 april
A + B + C: 07.30u: DVV Cycling Tour - Peter Van Petegem Classic
- Start: Odisee - Campus Dirk Martens, Kwalestraat 154 - Aalst.
- 87/115/141/168 km. Met auto aan lokaal of met fiets naar Aalst.
D: Koewacht
Zondag 16 april
A: 08.30u: Sint-Gillis-Waas 90 km
B: 08.15u: Bianchi Trofee, WTC De Buslotfietsers - Dendermonde 90 km
C: 09.00u: Bornem 70 km
D: 09.00u: Melle
MTB: 07.00u: La Trace d’Hez - Villers-la-Ville
Maandag 17 april
A: 08.30u: D’Hoppe 105 km
B: 08.45u: Dikkele 70 km
C: 09.00u: Moerbeke 60 km
D: 09.00u: Herzele
MTB: 08.00u: ’t Zonhoekje - Zele
Dinsdag 18 april: infovergadering Greg Van Avermaet Classic
Op 13 mei vindt voor het eerst de Greg Van Avermaet Classic plaats, met start aan de Festivalhal. Als Puiterijders ondersteunen we uiteraard graag dit evenement in eigen gemeente. Bij dergelijke organisatie komt heel veel kijken (bevoorrading, bewaking fietsparking,...). Op dinsdag 18 april vindt om 20u een infovergadering plaats in CC Stroming te Berlare (vergaderzaal 2). Iedereen die op 13 mei graag een handje uit de mouwen wil steken en zo mee zijn schouders wil zetten onder dit event is van harte welkom! Wie helpt krijgt alvast de kms van de rit toegewezen voor het km-klassement.
**************************************
Zaterdag 22 april
A: 05.00u: Liège-Bastogne-Liège Classic
- Start: Halles des Foires de Liège, Quai de Wallonie 6 - Liège.
- 75/153/273 km. Met auto aan lokaal.
- Start : Sport- en recreatiedomein Bleukens, Hoolsterberg 36 - Balen.
- 73/97/128/153 km. Met auto aan lokaal.
D:
Zondag 23 april
A: 08.30u: Herfelingen 95 km
B: 08.45u: Paulatem 75 km
C: 09.00u: Zelzate 65 km
D: 09.00u: Buggenhout
MTB: 07.00u: Haacht
**************************************
Zaterdag 29 april
A + C: 07.00u: Etixx Classic
- Start: Sporthal Nazareth, Drapstraat 76 - Nazareth
- 80/100/145/200 km. Met auto aan lokaal.
- Start: Sporthal De Dulpop, Beekdam 2 - Bazel
- 75/102/135 km. Met auto aan lokaal.
D: 09.00u: Elst
Zondag 30 april
A: 06.00u: Philippe Gilbert Classic
- Start: Centre Sportif d’Aywaille, Rue de la Heid 36 - Aywaille.
- 83/108/141 km. Met auto aan lokaal.
B: 08.45u: Rekelberg 80 km (nieuwe rit)
C: 09.00u Belleman 60 km
D: 09.00u: Aaigem
MTB: 06.00u: Roc d’Ardenne - Houffalize
MTB: 07.00u: Straf in Bergaf - Opwijk
Maandag 1 mei
A:06.30u: Mons-Chimay-Mons
- Start: Ecoles des Ursulines, Rue Valenciennoise - Mons.
- 105/125/155/190/205 km. Met auto aan lokaal.
C: 09.00u: Affligem 60 km
D: 09.00u: Ninove
MTB: 06.30u: La Transforestiere - Tellin
**************************************
Zaterdag 6 mei
A: 06.30u: Tour de Namur Cyclo
- Start: Namur Expo, Avenue Sergent Vrithoff 2 - Namur.
- 83/121/164 km. Met auto aan lokaal.
- Start: Burchtweide - Herzele.
- 75/110/140 km. Met auto aan lokaal of met fiets naar Herzele.
D:
Zondag 7 mei
A: 08.30u: Axel-Hulst 95 km
B: 08.45u: Koewacht 75 km
C: 09.00u: Stekene 60 km
D: 09.00u Mollem
MTB: 07.00u: MTB Overijse
**************************************
Zaterdag 13 mei
A + B + C + D: 07.00u: Greg Van Avermaet Classic
- Start: Festivalhal Donkmeer, Donklaan 125 - Berlare.
- 65/110/150 km. Met auto aan lokaal of met fiets naar Donkmeer
Zondag 14 mei
A: 08.30u: Afpijlen Greg Van Avermaet Classic
B: 08.45u: Semmerzake 80 km
C: 09.00u: Brussegem 70 km
D: 09.00u: Molsbroek
MTB: 07.00u: 3de Wijngaardbergtocht - Wezemaal
**************************************
Zaterdag 20 mei
A: 06.00u: La Chouffe Classic
- Start: Centre Sportif (Hall Omnisports), Cour de L’Abbaye - Houffalize.
- 106/165 km. Met auto aan lokaal.
C: 09.00u: Knokteberg 120 km
D: 09.00u: Geraardsbergen
MTB: 06.30u: HerderMarathon - Maarkedal
Zondag 21 mei
A: 08.30u: Gooik 90 km
B: 08.45u: Sint-Martens-Bodegem 80 km (nieuwe rit) - gps - Garmin
C: 09.00u: Herzele 60 km
D: 09.00u: Munte
**************************************
Donderdag 26 mei - Zondag 28 mei
Luxembourg Cycling & Mountainbike Tour - Houffalize
- Donderdag 26 mei - zaterdag 27 mei: cyclo
- Vrijdag 27 mei - zondag 28 mei: mtb
Donderdag 25 mei
A: 08.00u: D’Hoppe 105 km
B: 08.45u: Rekegem-Krekelstraat - Zwalm 75 km (nieuwe rit)
C: 09.00u: Peizegem 60 km
D: 09.00u: Melle
Zaterdag 27 mei
A: 06.00u: Flèche de Wallonie
- Start: Ecole d’Hôtellerie, Avenue de la Reine Astrid - Spa.
- 136/168/217 km. Met auto aan lokaal.
C: 09.00u: Gaasbeek 120 km
D: 09.00u: Ronse
Zondag 28 mei
A: 08.30u: Molenberg-Korsele 90 km
B: 08.45u: Appelterre-Eichem 75 km
C: 09.00u: Dikkelvenne 70 km
D: 09.00u: Mendonk
**************************************
3 - 4 - 5 juni: SINKSENKERMIS
**************************************
Zaterdag 10 juni
A: 06.30u: Grinta! Challenge
- Start: Tournai Expo Kain, Rue du Follet 2B - Kain.
- 113/157/173 km. Met auto aan lokaal.
C: 09.00u: Schepdaal 130 km
D: 09.00u: Breskens
Zondag 11 juni
A: 08.30u: Pollare-Strijland 95 km
B: 08.45u: Westdorpe 80 km
C: 09.00u: Oostakker 65 km
D: 08.30u: Den Bunt
MTB: 08.00u: Duizendpoot - Berlare
**************************************
Zaterdag 17 juni
A: 06.30u Lavaux-Sainte-Anne - Herbeumont - Lauvaux-Sainte Anne 150 km
B: 13.00u: Axel-Hulst 90 km
C: 13.00u: Koewacht 80 km
D: 09.00u: D’Hoppe
Zondag 18 juni
A: 08.30u: Sint-Gilis-Waas 90 km
B: 08.45u: Wolvertem 80 km
C: 09.00u: Mollem 65 km
D: 09.00u: Sint-Lievens-Houtem
MTB: 06.00u: Porte des Ardennes - Haversin
**************************************
Zaterdag 24 juni
A + B + C + D + MTB : 09u00 : FRECA - RIT - 110 km
- Paul gidst ons langs aangepast parcours en met aangepaste snelheid richting D'hoppe.
- Even traditioneel : nadien ‘versnaperingen’.
- Met volgwagens.
- Inschrijven via mail !!!
Zondag 25 juni
A: 08.30u: Bosberg-Neigembos 95 km
B: 08.45u: Londerzeel 75 km
C: 09.00u: Meldert 60 km
D: 09.00u: Aaigem
MTB: 06.00u: Raid des Hautes Fagnes - Malmedy
**************************************
Zaterdag 1 juli
A: 08.00u: Rond Ronse 140 km
B: 13.00u: Valkenberg 90 km
C: 13.00u: Geraardsbergen (Muur) 80 km
D: 09.00u: Hulst
Zondag 2 juli
A: 08.30u: Gavere 90 km
B: 08.45u: Sint-Gillis-Waas 80 km
C: 09.00u: Affligem 65 km
D: 09.00u: Temse
MTB: 06.00u: Raid des Sorcières - Dohan
**************************************
Zaterdag 8 juli
A: 08.30u Pollare-Gaasbeek 120 km
B: 13.00u Berendries 85 km
C: 13.00u: Doel 80 km
D: 09.00u: Harelbeke 120 km
Zondag 9 juli
A: 08.30u: Korsele 95 km
B: 08.45u: Londerzeel 75 km
C: 09.00u: Mendonk 60 km
D: 09.00u: Melle 60 km
MTB: 06.30u: Le Rando de l'Hermeton- Surice - tot 90 km
**************************************
Zaterdag 15 juli
A: 08.30u: GvA Classic 115 km
B: 13u00: Kattenberg 95 km
C: 13.00u: Congoberg 95 km
Zondag 16 juli
A: 08.30u: Toepkapel 95 km
B: 08.45u: Wolvertem 80 km
C: 09.00u: Lierde 65 km
D: 09.00u: Stekene 60 km
MTB:07.00u: Doorheen het Dijleland tot 65 km
**************************************
Vrijdag 21 juli
A: 08.00u: De Grote Stad 100 km
B: 08.45u: Dikkele 75 km
C: 09.00u: Gavere 80 km
D:09.00u: Wachtebeke 70 km
Zaterdag 22 juli
A:13.00u: Watermolenroute 100 km
B: 13.00u: Congoberg 95 km
C: 09.00u: Terneuzen 110 km
D: 09.00u: Molenberg 90 km
Zondag 23 juli
A: 08.30u: Gaasbeek 95 km
B: 08.45u: Zelzate 80 km
C: 09.00u: Munte 65 km
D: 09.00u: Sint-Lievens-Houtem 60 km
MTB:08.00u: Waasmunster 50 + 30 km
**************************************
Zaterdag 29 juli
A:13.00u: La Potterée-Kanarieberg 110 km
B: 07.30u: Rochustochten
- Sporthal ”De Kluize” , Sportstraat5 , Oosterzele.
- Met fiets , 2 x20 + 105 of 135 km = 145/175 km
- Tocht door Vlaams-Brabant/Pajottenland.
Zondag 30 juli
A: 08.30u: Galmaarden 95 km
B: 08.45u: Bazel 75 km
C: 09.00u: Paulatem 75 km
D: 09.00u: Berendries 100 km
MTB:07.30u: Boerenbike - Opwijk
**************************************
Zaterdag 5 augustus
A: 06.00u: Sean Kelly Classic
- Start: Skipiste ADEPS/BLOSO, Baraque de Fraiture - Vielsalm.
- 95/133/167 km
- met auto aan lokaal
C: 09.00u: D’Hoppe 120 km
D: 09.00u: Geraardsbergen 90 km
Zondag 6 augustus
A: 08.30u: Sint-Gillis-Waas 90 km
B: 08.45u: Rekegem 75 km
C: 09.00u: Zelzate 60 km
D: 09.00u: Leirekensroute 60 km
MTB:07.15u: Brakel – tot 60 km
**************************************
11-15 augustus:
Clubuitstap Orbey (Elzas/Vogezen)
Zaterdag 12 augustus
A:06.00u: Rochefort Classic 159 km
- Alternatief: 13.00u: Gavere 95 km
C: 13.00u: Kobbegem 80 km
Zondag 13 augustus
A: 08.30u: Neigembos 95 km
B: 08.45u: Sint-Antelinks 75 km
C: 09.00u: Meldert 60 km
D: 09.00u: Koewacht 60 km
MTB:07.00u: Oudenaarde
Dinsdag 15 augustus
A: 08.00u: D’Hoppe 110 km
B: 08.45u: Appelterre-Eichem 75 km
C: 09.00u: Buggenhoutbos 60 km
D: 09.00u: Herzele 60 km
**************************************
Zaterdag 19 augustus
A:06.00u: Géants des Ardennes
- Start: Luik. - 113/157 km.
- Alternatief: 13.00u: Oudenaarde Markt 105 km
C: 09.00u: Ronse 130 km
D: 09.00u: Gaasbeek 100 km
Zondag 20 augustus
A: 08.30u: Bosberg 95 km
B: 08.45u: Semmerzake 80 km
C: 09.00u: Bornem 65 km
D: 09.00u: Betsberg 65 km
MTB:08.00u: Toertocht Huivelde Vlaamse Kermis
**************************************
Zaterdag 26 augustus
A: 06.00u: Cyclosportive Vélomédiane Claudy Criquiélion
- La Roche-en-Ardenne – 170 km
- Alternatief: 06.45u: Eddy Merckx Classic 153 km
C: 09.00u: Sint-Annastrand 110 km
D: 09.00u: Buitenland-Bornem 80 km
Zondag 27 augustus
A: 08.30u: Koewacht 90 km
B: 08.45u: De Bruggen 75 km
C: 09.00u: Aaigem 65 km
D: 09.00u: Zaffelare 60 km
MTB: 06.45u: Villers-la-Ville
**************************************
Zaterdag 2 september
A: 06.30u: Sven Nys Classic – Baal - 120 km
- Alternatief: 08.00u: 105 van Uitbergen
- Start: SCC De Venne, Veerstraat 38 - Uitbergen.
- 105 km. Met fiets naar Uitbergen.
- Start: SCC De Venne, Veerstraat 38 - Uitbergen.
- 105 km. Met auto aan lokaal of met fiets naar Uitbergen.
Zondag 3 september
A: 08.30u: Parike 95 km
B: 08.45u: Koewacht 75 km
C: 09.00u: Wachtebeke 60 km
D: 09.00u: Wachtebeke 60 km
MTB: 8.30u: Scheve Villa Mountainbike Tour - Chirojongens Berlare
MTB:06.45u: 15e Marathon van de Demervallei - Diest
**************************************
Donderdag 7 september – Zaterdag 9 september
A: Climbing for Life
- Start: Rue Haute - Gérardmer.
- 70/111 km.
Zaterdag 9 september
A: La Ronde Picarde
- Start: Abbeville.
- 180 km.
B: 13.00u: Watermolenroute 100 km
C: 09.00u: Atomium 100 km
D: 13.00u: Belsele 60 km
Zondag 10 september
A:08.30u: Gavere 95 km
B: 08.45u: Londerzeel 75 km
C: 09.00u: Den Bunt 60 km
D: 09.00u: Den Bunt 60 km
MTB: 06.00u: Grand Raid Godefroy
**************************************
Zaterdag 16 september
A: 06.30u: Frans-Vlaanderen 150 km
B: 13.00u: La Houppe 100 km
C: 09.00u: Horebeke 100 km
Zondag 17 september
A: 08.30u: Temse 90 km
B: 08.45u: Kobbegem 80 km
C: 09.00u: Sint-Lievens-Houtem 60 km
D: 09.00u: Melle 50 km
MTB: 07.00u: Bruski Challenge MTB Tour Pepingen
**************************************
Zaterdag 23 september
A: 08.30u: Terraske in Everbeek 100 km
B: 13.00u: Rekelberg 90 km
D: 13.00u: Wachtebeke 60 km
14.00u: Wielercomité Berlare - Wedstrijden voor Gentlemen + Nieuwelingen n.a.v. Berlare-kermis
Zondag 24 september
A: 08.30u: Bosberg 90 km
B: 08.45u: Gavere 80 km
C: 09.00u: Stekene 60 km
D: 09.00u: Destelbergen 50 km
MTB: 06.45u: 11e Acht van Zelem
**************************************
Zaterdag 30 september
A: 13.00u: Terraske in Zegelsem 105 km
B: 13.00u: Oudenaarde – centrum RVV 100 km
C: 13.00u: Sint-Antelinks 75 km
Zondag 1 oktober
A: 08.30u: Korsele 90 km
B: 08.45u: Dikkele 75 km
C: 09.00u: Betsberg 65 km
D: 09.00u: Affligem 65 km
MTB: 07.30u: VTT & Cyclo Luc Badisco-Toyota-Herzele
**************************************
Zaterdag 7 oktober
A: 13.00u: GvA Classic 85 km
B: 13.00u: Congoberg 95 km
C: 13.00u: Koewacht 60 km D:
Zondag 8 oktober
A: 08.30u: Dwars door Zwalm 95 km
B: 08.45u: Wolvertem 80 km
C: 09.00u: Koewacht 60 km
D: 09.00u: Herzele 60 km
MTB: 06.45u: VTT d’el Botroul - Ottignies
**************************************
Zaterdag 14 oktober
A: 13.00u: Galmaarden 95 km
B: 13.00u: Sint-Gillis-Waas 80 km
C: 13.00u: Mendonk 60 km
Zondag 15 oktober
A + B + C + D: 09.00u: 60 km
**************************************
Zaterdag 21 oktober
Kampioenenviering
MTB: 21 oktober: Ronse 12 november: Huizingen
**************************************