Zondag 17 februari : 18u00 - Inschrijvingsavond - CC Stroming Berlare
Zaterdag 23 februari
A + B : 08u00 : Brussel-Opwijk. Start: Sint-Pauluszaal, Processiestraat 18 – Opwijk.
Met auto aan lokaal (90 km) of met de fiets (135 km) naar Opwijk.
C : 13u00 : Mendonk – 60 km
Zondag 24 februari
A + B + C + D + MTB : 08u45 : Foto aan het kasteel
A : na de foto : Pijperzele – 80 km
B : na de foto : Koewacht – 75 km
C : na de foto : Stekene – 60 km
D : na de foto : Melle
MTB : na de foto : ritje in Berlare
*************************************
Zaterdag 2 maart
A : 08u30 : Ferre’s Cycling Tour – 135 km
B : 13u00 : Kruibeke – 85 km
C : 09u00 : Start omloop het nieuwsblad 65km
Zondag 3 maart
A + B + C : 07u00 : Omloop Het Nieuwsblad – tot 130km + h/t - Cyclo – Gent, ’t Kuipke, Citadelpark (130 km) - Ninove PTI, Centrumlaan, (65/90 km)
A : 08u30 : Sint-Gillis-Waas – 90 km
B : 08u45 : Londerzeel – 80 km
C : 09u00 : Betsberg - 65km
D : 09u00 : Den Bunt
MTB : 07u30 : Belsele, sporthal De Klavers
***************************************
Zaterdag 9 maart
A : 09u00 : Pajottenland olv Gerd – 120 km
B : 12u45 : Toprit 75 km – Parochiezaal Oudenbos, F. Hanusdreef 39a, Lokeren-Oudenbos - Met fiets: 75 + 2x15 km = 105 km
C + D : 13u00 : Herdenkings rit Pierre Roeland - 60km
Zondag 10 maart
A + B + C : 07u00 : Ename Classic - Herzele - 152/117/88 km.
Start : Sporthal De Steenoven, Kerkkouter 40, Herzele
A : 08u30 : Gavere – 90 km
B : 08u45 : Paulatem – 75 km
C : 09u00 :Aaigem 60km
D : 09u00 :Wachtebeke
***************************************
Zaterdag 16 maart
A + B + C : 07u00 : Omloop van Vlaanderen – Gent - 151/115/84 km – Ghelamco Arena – Ottergemse Stwg 808 - Met auto aan lokaal of met de fiets
B : 13u00 : Congoberg – 95 km
C : 13u00 : Temse 60km
D : 13u00 :Velzeke
Zondag 17 maart
A : 08u30 : Hulst – Toer van de doktoor – 100 km
B : 08u45 : De Bruggen – 75 km
C : 09u00 : Brussegem 65km
D : 09u00 : Sint Lievens Houtem
MTB : 07u30 : Oud Heverlee, Dorpstraat 9
***************************************
Zaterdag 23 maart
A + B : 07u00 : Dwars door Vlaanderen – Waregem – 154/120/75 km
Start : Sporthal Jeugdcentrum, Zuiderlaan 46, Waregem
B : 13u00 : Kobbegem – 80 km
C : 13u00 : Westdorpe - 103km
D : 09u00 : Stekene
Zondag 24 maart
A : 08u30 : Korsele – 90 km
B : 08u45 : Bazel – 75 km
C : 09u00 : Munte - 65km
D : 09u00 : Betsberg
MTB : 08u30 : De Moorpieren - Schoonaarde
***************************************
Zaterdag 30 maart
A + B : 07u30 : Parel van het Pajottenland -VWB – 60/80/110/130 km - Start: Sportzaal Heuvelkouter, Sportlaan 3, Liedekerke. Met auto aan lokaal of met de fiets ( + 50 km)
C : 9u00 : D’Hoppe 104km
D: 13u00: Den Bunt
Zondag 31 maart
A + B : 07u00 : Johan Museeuw Classic – Harelbeke – 150/115/80 km –
Start : VTI Harelbeke, Stasegemsesteenweg 40, 8530 Harelbeke
A : 08u30 : Sint-Gillis-Waas – 95 km
B : 08u45 : Sint-Antelinks – 75 km
C : 09u00 : Oostakker - 65km
D : 09u00 : Melle
MTB : 08u00 : Nieuwkerken-Waas
****************************************
Zaterdag 6 april
A + B + C : We Ride Flanders – 240 km – om 06u00 - af te spreken onder elkaar (Antwerpen) of 74/130/170 km (Oudenaarde) – Af te spreken.
B : 13u00 : Gaasbeek – 95 km
C : 13u00 : Overslag 70km
D : 09uoo : Koewacht
Zondag 7 april
Berlare Dorp van de Ronde – ontbijtbuffet Wielercomité Berlare
***************************************
Zaterdag 13 april
A : 07u00 : Rit voor het goede doel – tot 160 km - Sporthal, Waalstraat 118 te 9870 Zulte
A : Paris – Roubaix : onderling af te spreken
B : 07u00 : Saeftinghe Classic VWB - Sporthal De Dulpop, Beekdam 2 , Bazel – tot 135km
C : 13u00 : Meise - 85km
D :09u00 : Belleman
MTB : 07u00 : Rit voor het goede doel – Zulte
Zondag 14 april
A : 07u30 : 53x11 Classic – 90 km + 2x17 km = 124 km
B : 08u00 : 53x11 Classic – 66 km + 2x 17 km = 100 km
Start : PTI Hamme, Meulenbroekstraat 15
C : 09u00 : Moerbeke 60km
D : 09u00 : Temse
MTB : 07u00 : Rillaar, Ebdries 11 (tot 80 km)
*****************************************
Zaterdag 20 april
A + B : 07u00 : Brabantse Pijl Cyclo – tot 150 km - Heverlee, Sporthal UCLL, Hertogstraat 178 – tot 150 km
A + B : 13u00 : Sint-Martens-Bodegem – 90 km
C : 9u00 : Schepdaal - 122km
D : 09u00 : Mendonck
Zondag 21 april
A : 08u30 : Temse – 90 km
B : 08u45 : Zelzate – 80 km
C : 09u00 : Sint Lievens Houtem 60km
D : 09u00 : Herzele
MTB : 06u30 : La Trace D’Hez – Rue Notre Dame, Tangissart
Maandag 22 april
A + B + C : 07u00 : Peter Van Petegem Classic – Brakel – 162/111/82 km Start : Theo Brakelstraat.
A : 08u30 : Langendries
B : 08u45 : Dikkele – 75 km
C : 09u00 : Meldert 60km
D : 09u00 : Hulst
*****************************************
Zaterdag 27 april
A : 05u00 : Liège-Bastogne-Liège Classic – 273/153/75 km – Start : Halles des Foires de Liège, Quai de Wallonie 6 - Liège.
A + B + C : 07u00 : Etixx Classic – Nazareth – 201/147/101/84 km - Sporthal Nazareth, Drapstraat 76, 9810 Nazareth
B : 13u00 : Kanakendries – 100 km
C : 09u00 : Ronse - 128km
D : 13u00 : Zaffelare
Zondag 28 april
A : 08u30 : Gavere – 95 km
B : 08u45 : Wolvertem – 80 km
C : 09u00 : Wachtebeke 60km
D : 09u00 : Affligem
MTB : 07u00 - Straf in Bergaf – Droeshout, Opwijk
********************************************
Woensdag 1 mei
A : 06u00 : Philippe Gilbert Classic – 141/108/83 km - Start: Centre Sportif d’Aywaille, Rue de la Heid 36 - Aywaille.
A : 08u30 : Muur van Geraardsbergen – 90 km
B : 08u45 : Berendries – 85 km
C : 09u00 : Den belleman 65km
D : 09u00 : Stekene
MTB : 06u30 : La Transforestière – Tellin (tot 80 km)
********************************************
Zaterdag 4 mei
A : 13u00 : Pollare – Gaasbeek – 115 km
B : 08u00 : Willems Veranda’s LM Classic - – Feesttent, Burchtlaan, Herzele. Met fiets: 2 x 25 km + 75/90 km = 125/140 km
B : 13u00 : Congoberg – 95 km
C : 13u00 : Axel Hulst - 114km
D : 09u00 : Leirekensroute
MTB : 06u00 : Roc D’Ardenne - Houffalize
Zondag 5 mei
A + B : 06u30 : Tour de Namur – 84/126/166 km - Andenne Arena, Rue Dr. Melin 14, Andenne
A : 08u30 : Axel-Hulst : 100 km
B : 08u45 : Relegem – 75 km
C : 09u00 : Herzele 65km
D : 09u00 : Munte
MTB : 06u00 : Roc Marathon – Houffalize
MTB : 07u00 : Overijse (tot 64km)
TRI : Sportkin Triathlon Veurne of Navo Triathlon
**************************************************
Zaterdag 11 mei
A : 07u00 : Parcours controle GVA Classic 150 km
B : 07u30 : Parcours controle GVA Classic 110 km
C : 08u30 : Parcours controle GVA Classic 85 km
D: 09u00: GVA Classic
A + B + C : 14u00 : afwerken/corrigeren bepijling en borden
Zondag 12 mei
A + B + C + D : 06u30 : GVA Classic
***************************************
Zaterdag 18 mei
A+B : 06.00u : La Chouffe Classic – 165/106 km - Start: Centre Sportif (Hall Omnisports), Cour de L’Abbaye – Houffalize
A : 13u00 : Valkenberg + Berendries : 95 km
B : 13u00 : La Houppe – 100 km
C : 13u00 : Gavere - 80km
D : 09u00 : Elst
Zondag 19 mei
A : 08u30 : Congoberg
B : 08u45 : Koewacht – 75 km
C : 09u00 : Mollem 65km
D : 09u00 : Spaanse Brug
MTB : 06u00 : La Rockalienne – Baraque Fraiture
MTB : 7u30 Duizendpoot
MTB : 07u30 : Bergpallietertocht – Platte Put 18, Buggenhout
TRI : Dendermonde
**********************************************************
Zaterdag 25 mei
A : 06u00 : Landen – Trois-Ponts – Landen : tot 215 km, domein Het Park, Hannuitsesteenweg te 3400 Landen
A : 13u00 : Neigembos
B : 13u00 : Eke (Xavier) – 85 km
C : 09u00 : Gaasbeek 120km
D : 09u00 : Geraardsbergen
Zondag 26 mei - Verkiezingen
A : 08u30 : Toepkapel – 95 km
B : 08u45 : Sint-Gillis-Waas 75 km
C : 09u00 : Zaffelare 65km
D : 09u00 : Zelzate
MTB : Memorial Rudy Peerens – Eigenlosstraat 21, Sint-Niklaas
**********************************
Donderdag 30 mei - Zondag 2 juni
LCMT – Houffalize
Donderdag 10 mei - zaterdag 12 mei : cyclo
Vrijdag 11 mei - zondag 13 mei: mtb
Donderdag 30 mei
A : 08u00 : D’hoppe
B : 08u45 : De Patrijs – 80 km
C : 09u00 : Affligem 65km
D : 09u30 : Rit naar Keuze
***********************************
Zaterdag 1 juni
A + B : 06u00 : Flèche de Wallonie - Spa – 217/168/136 km - Start: Ecole d’Hôtellerie, Avenue de la Reine Astrid
A : 13u00 : Watermolenroute - 100 km
B : 13u00 : Rekelberg – 85 km
C : 13u00 : Kobbegem - 70km
D : 09u00 : Gaver
Zondag 2 juni
A : 08u30 : Oudenaarde langs de Schelde – 100 km
B : 08u45 : Appelterre-Eichem – 80 km
C : 09u00 : Stekene 60km
D : 09u00 : Harry Malter
TRI : Bredene-Oostende
************************************
Zaterdag 8 juni
A : 08u30 : Rond Ronse – 140 km
B : 13u00 : Wambeek-Keperenberg (Johan) – 85 km
C : 09u00 : Knokteberg - 135km
D : 09u00 : Koewacht
Zondag 9 juni
A : 08u30 : Bosberg – Congoberg : 95 km
B : 08u45 : Zelzate – 80 km
C : 09u00 : Asse 65km
D : 09u00 : Ergensheen
************************************
Maandag 10 juni : Sinksen Koerse
***********************************
Zaterdag 15 juni
A + B + C + D : 09u00 FRECA-rit – 110 km – richting La Houppe
Aansluitend broodjes/drankjes bij Paul. In te schrijven.
Zondag 16 juni
A : 08u30 : Foreest – 95 km
B : 08u45 : Rekegem – 75 km
C : 09u00 : Munte 65km
D : 09u00 : Heusden
MTB : 06u00 : Porte des Ardennes – Haversin
TRI : Kortrijk of Challenge Geraardsbergen
**************************************
16-22 juni : Fietsreis a-ploeg naar Alpen
**************************************
Zaterdag 22 juni
A + B : 08u30: Lucien Van Impe Classic – Schoolstraat 4, Serskamp Met fiets, 2 x 10 km + 90 km = 110 km
C : 13u00 : Bosberg - 85km
D : 09u00 : Velzeke
Zondag 23 juni
A : 08u30 : Asse-Kobbegem – 90 km
B : 08u45 : Londerzeel – 80 km
C : 09u00 : Koewacht 75km
D : 09u00 : Stekenen
MTB : 05u00 : Raid des Hautes Fagnes - Malmedy
******************************************
Zaterdag 29 juni
A : 08u30 : Potteree
B : 13u00 : Doel – 100 km
C : 13u00 : Rovorst 104km
D : 09u00 : Buitenland
TRI : Stadstriathlon Brugge
Zondag 30 juni
A : 08u30 : Smeerebbe-Vloerzegem
B : 08u45 : Semmerzake – 80 km
C : 09u00 : Mendonk 60km
D : 09u00 : Melle
MTB : 06u30 : Saapjensmarathon – Herzele
******************************************
Zaterdag 6 juli
A + B : 09u30: Geraardsbergen – passage Ronde van Frankrijk – karavaan vanaf 11u30 in Geraardsbergen om 11u36 op de Bosberg.
C :09u00 : Doel 112km
D : 09u00 : Breskens
Zondag 7 juli
A : 08u30 : Korsele – 95 km
B : 08u45 : Dwars door het Waasland – Zaal Skala, Colmanstraat 51, Kalken
Met fiets, 2 x 12 km + 65 km = 89 km
C : 09u00 : Buggenhout bos 60km
D : 09u00 : Meldert Vijver
Triatlon: Oudenaarde
MTB : 06u30 : Meerdael Classic – Heverlee – tot 100 km
**************************************
Zaterdag 13 juli
A : 09u00 : Kanarieberg – 110 km
B : 12u45 : Bultjesfietstocht – Zaal Basisschool De Parel, Heusden,
Steenvoordestraat 13
Met fiets : 2 x 20 km + 60 km = 100 km
C : 13u00 :Congo Berg 95km
D : 09u00 : Molenberg
Zondag 14 juli
A : 08u30 : Foreest – 95 km
B : 08u45 : De Bruggen – 75 km
C : 09u00 : Bazel 70km
D : 09u00 : Molsbroek
**************************************
Zaterdag 20 juli
A : 09u00 : Hameau des Papins – 130 km
B : 13u00 : Sint-Martens-Bodegem – 90 km
C : 09u00: Terneuzen 120km
D :09u00 : Sintlievens Houtem
Zondag 21 juli
A : 08u00 : Manneke Pis -Antwerpen
B : 08u45 : Semmerzake – 80 km
C : 09u00 : Zelzate 65km
D : 09u00 : Wachtebeke
MTB : 08u00 : Waasmunster
*******************************************
Zaterdag 27 juli
A : 08u00 : 2e Rochus Classic - 105/135 km
B : 08u00 : 2e Rochus Classic – Sporthal De Kluize, Sportstraat5, Oosterzele
Met fiets; 2 x 20 km + 105 km = 145 km
C : 09u00 : Kanarieberg 125km
D : 09u00 : Stekene
Zondag 28 juli
A : 08u30 : Neigembos – 95 km
B : 08u45 : Westdorpe – 85 km
C : 09u00 : Wachtebeke 65km
D : 09u00 : Betsberg
MTB : 7u30 : Rochustochten Oosterzele – 75 km
******************************************
Zaterdag 3 augustus
A : 06u00 : Sean Kelly – Vielsalm . Met wagen aan lokaal;
A : 13u00 : Hulst – 100 km
B : 13u00 : Berendries – 85 km
C : 07u00 met wagen ; Renesse 135km
D :09u00 : Lochristi
Triatlon : Berlare (Donk)
Zondag 4 augustus
A : 08u30 : Bosberg – 90 km
B : 08u45 : Londerzeel – 80 km
C : 09u00 : Sint Antelinks 70km
D : 09u00 : Mollem
MTB : 07u00 : Brakel
*******************************************
Zaterdag 10 augustus
A : 06u30 : Bon Secours Classic – Mons – tot 166 km
A : 13u00 : Gaasbeek – 100 km
B : 09u00 : Memorial Robert Venneman – Café ’t Vissershuis,
Kalverhagestraat 33, Melle
Met fiets: 2 x 20 + 70 = 110 km of 2x 20 + 125 = 165 km
C : 13u00 : Bornem 88km
D : 09u00 : Koewacht
MTB : 07u00 : Ename-Oudenaarde : Koesterrit tvv Kinderkankerfonds Gent tot 100 km
Zondag 11 augustus
A : 08u30 : Toepkapel – 95 km
B : 08u45 : Zelzate – 80 km
C : 09u00 : Meldert 65km
D : 09u00 : Melle
******************************************
Donderdag 15 augustus
A : 08u30 : Congoberg – 95 km
B : 08u45 : Paulatem – 75 km
C : 09u00 : Moerbeke 60km
D : 09u00 : Hulst
MTB : 06u30 : MTB XL – Poperinge – tot 160 km
****************************************
Zaterdag 17 augustus
A : 06u00 : Géants des Ardennes – Liège – tot 153 km
A : 13u00 : Bosberg – 95 km
B : 08u00 : Memorial Tom Simpson – Visserdijk 1 , Gent (watersportbaan)
Met fiets; 2x 25 + 75 = 125 km of 2 x 25 + 115 = 165 km
C : 09u00 : Strand van Sint- Anneke via Lippelo 120km
D : 09u00 : Belleman
Zondag 18 augustus
A : 08u30 : Hulst – 95 km
B : 08u45 : Bazel – 75 km
C : 09u00 : Aaigem 65km
D : 09u00 : Temse
***************************************
Zaterdag 24 augustus
A : 08u30 : Rond Ronse – 140 km
B : 13u00 : Eke 90km
C : 09u00 : D’Hoppe 127km
D : 09u00 : Herzele
Zondag 25 augustus
A : 08u30 : Congoberg – 95 km
B : 08u45 : Wolvertem – 80 km
C : 09u00 : Oostakker 65km
D : 09u00 : Mendonk
MTB : 08u00 : Zele : Vlaamse Kermistocht
24/25 augustus : Triatlon ; Chantilly (Fr.)
******************************************
Zaterdag 31 augustus
A : 06u00 : Cyclosportieve Vélomédiane Claude Criquiéllon – La Roche – 170 km – 3300 hm
A + B : 07u00 : Sven Nys Classic – Sven Nys cycling Center,
Balenbergstraatje 11, Tremelo – 89/121/156 km
Met wagen aan lokaal
C : 13u00 : Lierde 77km
D : 09u00 : Affligem
Zondag 1 september
A : 08u30 : Korsele – 95 km
B : 08u45 : Sint-Gillis-Waas – 80 km
C : 09u00 : Den Bunt 60km
D : 09u00 : Den Bunt
MTB : 07u00 : Zottegem : Oost-Vlaanderen’s Mooiste
******************************************
Zaterdag 7 september
A : 13u00 : Watermolenroute – 110 km
B : 07u00 : Duiveland – Beveland - 145 km vlakke km met start in Yerseke. Mooie rit langs de Oosterschelde, Delta werken en het Veerse Meer. Met wagen aan lokaal.
C : 09u00 : Atomium 100km
D : 09u00 : Herzele
Zondag 8 september
A : 08u30 : Gaasbeek – 95 km
B : 08u45 : Dikkele - 75 km
C : 09u00 : Belzele 65km
D : 09u00 : Zafelare
MTB : Grand Raid Godefroid – Bouillon
MTB : 08u00 : Scheve Villa Berlare
******************************************
Zaterdag 14 september
A+B : 06u30 : Great War Remembrance Cyclo - Ieper
Met wagen aan lokaal
C : 09u00 : Horebeke 110km
D : 09u00 : Zelzate
Zondag 15 september
A : 08u30 : Steenberg – 95 km
B : 08u45 : Kobbegem – 80 km
C : 09u00 : Sint Lievens Houtem 65km
D : 09u00 : Sint Lievens Houtem
******************************************
Zaterdag 21 september
A : 09u00 : Potteree – 110 km
B : 07u30 : Primus Classic – Haacht
67/100/135 km.
Met wagen aan lokaal
C : Koers met Kermis
D : 09u00 : Mollem
MTB : 08u00 :Niner Gravelride - Dessel
Zondag 22 september
A : 08u30 : Gavere – 90 km
B : 08u45 : Sint-Antelinks – 75 km
C : 09u00 : Stekene 65km
D : 09u00 : Stekene
MTB : 06u30 : Aarschot - Toertocht Goorbikers
******************************************
Zaterdag 28 september
A : 13u00 : Everbeek-Beneden – 100 km
B : 13u00 : Congoberg – 95 km
C :13u00 : Gooik 95km
D : 09u00 : Wachtebeke
Zondag 29 september
A : 08u30 : Temse – 90 km
B : 08u45 : Westdorpe – 85 km
C : 09u00 : Zelzate 65km
D : 09u00 : Temse
******************************************
Zaterdag 5 oktober
A : 13u00 : Oudenaarde – 100 km:
B : 13u00 : Molenberg – 90 km
C : 13u00 : Dikkelvenne 70km
D : 09u00 : Beervelde
MTB : 07u00 : Ronde van Vlaanderen Offroad
Zondag 6 oktober
A : 08u30 : Korsele – 95 km
B : 08u45 : Koewacht - 75 km
C : 09u00 : Betsberg 60km
D : 09u00 : Melle
******************************************
Zaterdag 12 oktober
A : 13u00 : Gaasbeek – 110 km :
B : 13u00 : Axel – Hulst – 95 km
C : 13u00 : Mendonk 75 km
D : 09u00 : Den Bunt
Zondag 13 oktober
A+B+C+D: 09u00 : slotrit
MTB : 07u00 : Biking @ Ronse
*****************************************************
Donderdag 31 oktober: Kampioenenviering